Omega Computer
 
o firmie | oferta | kontakt | autoryzacje | cennik | inne
 

SM BOSS


Jesteśmy użytkownikami programu SM-Boss od 1992 roku i naszym zdaniem jest to na polskim rynku jeden z najlepszych programów do kompleksowej obsługi małych i średnich firm. Mimo dynamicznie zachodzących w polskiej gospodarce zmian, firma Great Plains Polska sprawnie i efektywnie radzi sobie z uwzględnianiem nowych i jakże często zmieniających się uregulowań prawnych w przepisach finansowych, gospodarczych, prawa pracy, itp. Dobrym przykładem jest reforma ubezpieczeń społecznych i problem rozliczeń z ZUS, przez którą przeszliśmy bardzo "gładko" oszczędzając czas i nerwy.
Sprawne zarządzanie firmą i jej efektywne działanie jest w obecnych czasach praktycznie niemożliwe bez oprogramowania wspomagającego. Z całym przekonaniem stwierdzamy, że użytkowany przez nas program SM-BOSS jest efektywnym i wszechstronnym narzędziem wspomagającym nas w codziennej pracy.

  Zygmunt Fila, prezes zarządu
ELEKTRA BECKUM POLSKA
73-110 Stargard Szczeciński, ul.Gdyńska 28Muszę przyznać, że program SM-BOSS spełnia nasze wcześniejsze oczekiwania. Dzięki niemu możemy w dowolnym momencie uzyskać pełen obraz firmy. A przy tym, co jest niezmiernie ważne, wszelkie zmiany zachodzące w zakresie prawa podatkowego są natychmiast wprowadzane do systemu przez producenta i dostawcę.

  Beata Rehan, główna księgowa
SOUDAL sp. z o.o.
05-152 Czosnów, Dębina 19Od 1997 r. używamy modułów KADRY i PŁACE systemu SM-BOSS. Jak dotąd spełnia on nasze oczekiwania. Jest czytelny, bez zbytnich zawiłości, łatwy dla każdego operatora. Łączy w sobie profesjonalizm z prostotą, co wpływa na jego przyjemną obsługę.

  Danuta Sosnowska, kadrowa
DAJAR Jarosław Romański i spółka
75-072 KOSZALIN, ul. Półtawska 6Jesteśmy bardzo zadowoleni z programu SM-BOSS. Jego wdrożenie pozwoliło nam zwiększyć sprawność działania i dało dużą oszczędność czasu.

  Aleksandra Radecka, asystentka prezesa zarządu
PROMETEUSZ Grupa Doradców Majątkowych sp. z o.o.
62-510 KONIN, ul.Przyjaźni 2Wszelkie kontrole skarbowe stały się dla nas pewnego rodzaju rozrywką wobec pełnej kontroli, jaką zapewnia nam system SM-BOSS nad prowadzoną firmą.

  Roman Sadowski, właściciel
FIRMA SADOWSKI sp. z o.o.
86-300 Grudziądz, ul.Chełmińska 208